• rexapin

  25.
  Alkolle birlikte alındığında hiç uyanmadan bir tur daha uyutan değişik antipsikotik ilaçtır.
  Normalde de hayvan gibi uyutuyor. iştah açtığı da doğrudur. Yalnız benim anlamadığım şizofreni tedavisinde kullanıldığı söylenmiş ben şizofren miyim amk? Bu konuyu sadece bana gözüken, duvarın içinde yaşayan arkadaşlarımla tartışıcam birazdan.
  ... b e n d e n a d a m o l m a z
 • gizli kitap

  1.
  ismine yakışır bir şekilde gördüğüm kadarıyla çok az kişi tarafından okunup gizli kalmayı başaran gregory samak'ın güzel kurgulanmış, yahudi soykırımını çok iyi işlediği masalımsı bir anlatımı olan romanıdır.
  Ana fikri olacakla öleceğe çare gelmez gibi bir şey. Gerçi ben böyle söyledikten sonra her ne kadar tavsiye etsem de yine kimse siklemeyecek ama neyse yapacak bir şey yok.
  ... b e n d e n a d a m o l m a z
 • oskar dirlewanger

  1.
  Nazilerin varşova ayaklanmasını durdurmak için kurulan meşhur strumbrigade(kara avcılar olarak da bilinen) birliğinin komutanıdır. Adam en manyak, en psikopat tipleri cezaevinden çıkarıp bir birlik kurmuş kendisine ve bu birlik içinde barındırdığı canilerden ötürü kısa bir süre sonra amacından sapıp katliamlara başlamış. insanları diri diri yakmaktan tut, önce öldürüp sonra tecavüz etmeye kadar akla gelmeyecek, ss subaylarını bile tiksindiren türden suçlar işlemişler.

  Bu birliğin katliamlarda kan kokusuyla insan izi sürüp, vahşice insan öldüren röetken cinsinde köpekler kullandığı da rivayet edilir. Tabii 2. Dünya savaşından sonra bu köpeklerin her biri yok edilmiş.
  1 ... b e n d e n a d a m o l m a z
 • yeni şeyler getiriyorum