• 11 ocak 2020 şırnak depremi

  1.
  Sanılanın aksine şırnakta olan depremdir. Bi karar verin amk istanbulda mı tekirdağda mı, yalovada mı nerde oldu bu amk depremi?
  5 -1 ... b e n d e n a d a m o l m a z
 • 21 gün askerlik yapıp anılarını anlatan yüzsüz

  1.
  insanı çileden çıkaran tiptir. Ulan ibne 21 gün askerlik yapmışsın alt tarafı insanda bir utanma, arlanma olur amk. Kesinlikle bedelli yapanları kınamıyorum tamamen tercih meselesidir. Paran vardır yapmak istemezsin eyvallah buna bir şey demek zaten haddim değildir ama gelip de biz çok rahattık yeaa komutanlarla enseye şaplak göte parmak bir ilişkimiz vardı, Vurdum tekmeyi girdim komutanın odasına falan böyle hayal ürünü hikayeler anlatırsan hiç kusura bakma ama senin ben yalanını sikerim. Neyse sakinim sözlük.
  7 -1 ... b e n d e n a d a m o l m a z
 • an itibariyle her şeyden nefret etmem

  1.
  Biliyorum ordan bakınca ergenlik depresyonuna girmiş liseli bir ergen gibi gözüküyorum ama umrumda değil. Anasını sikeyim böyle hayatın ne güzel uyuyordum, durup dururken amına koyduğum bilinçaltım yüzünden saçma sapan rüyalar görüp kan ter içerisinde uyandım ve uyuyamıyorum. Şimdi uyumayacağım, öğlen uyku bastıracak ve bir yatacağım gece yarısına kadar, sonra uyku düzenim iyice bok olacak.
  Hemen arka sokaktaki çingene mahallesine suyun kaldırma kuvvetini bulup, banyodan çıktığı gibi çıplak bir şekilde sokakta koşan arşimet gibi, çırılçıplak evreka evreka diye bağırarak girip etkisiz hale getirilene kadar koşmak istiyorum. Yok ya çıplak koşmayayım yine de, ölmek isterken götten olmayalım sonra amk.
  1 ... b e n d e n a d a m o l m a z
 • reynmen varken bozkırın tenekesini dinlemek

  1.
  Köylülük belirtisidir. O ne yhaa öyle kırşehirin bozkırında saz çalan bir ihtiyarı dinliyorlar. Hem onun youtube de kaç tıklanması var ki .ss
  Reynmen bu ülkenin yetiştirdiği en büyük sanatçıdır aksini iddia eden kulaklarına şiş falan soksun. Evet.
  1 -2 ... b e n d e n a d a m o l m a z
 • gemiler gaza yapiyur anal istanbul şart

  1.
  Az önce millet bahçesinin içinde bulunan reisi cumhurumun halka hizmet için açtırdığı kıraathanede oturup, çay eşliğinde üstad kadir mısıroğlunun kitab-ı şeriflerinden birine göz atarken yan masadan duyduğum bilge akpli dayının çok haklı bir söylemidir. Evet anal istanbul olmazsa daha bir sürü kaza olacak. Milli Beka için ben evet diyorum. Dur ya bu başkaydı ama olsun beka önemli.
  2 -1 ... b e n d e n a d a m o l m a z
 • ekonomik intihar

  1.
  An itibariyle götümden uydurduğum,
  cebindeki tüm parayı, kartlardaki bakiyelerin hepsini yarınlar yokmuşcasına adeta hayattaki son gününmüşcesine harcayıp kalan günlerde açlık ve sefalet içerisinde ölme eylemine verdiğim addır.
  Az önce sikerim böyle soğuğu diyip kombiyi kökleyerek ilk adımı atmış bulunmaktayım. Sıcak bir duş sonrasında geri kalan parayı nasıl piç edeceğimi düşünürüm.
  2 ... b e n d e n a d a m o l m a z
 • uykuluyken gelen boşvermişlik hissi

  1.
  Birçok şeyi kaçırmama neden olan, beni her defasında pişman eden ve kendimden soğutan histir. Keşke sadece ben soğusam yanımdaki insanlar da benden soğuyor amk.
  Bugün 12 de arkadaşım beni dürterek uyandırdı. Kalk x in dedesi ölmüş ağlıyor çok kötü dedi. Şöyle bir baktım allah rahmet eylesin uyanınca konuşuruz dedim ve yatmaya devam ettim. Biliyorum çok bencilce bir davranış bu ama o an uykum daha ağır bastı. Zaten öleceği belliydi ve kaç kere miras kalacak, parayı bulcam sayesinde diye makarasını yapıp güldü. Yine de Keşke kalkıp teselli etseydim üzülme falan diyip arkadaşlık görevimi yerine getirseydim. Eğer uykumu almadıysam bir saat daha fazla uyumak için gençliğimi bile feda ederim. Ben benim amıma koyayım...
  2 ... b e n d e n a d a m o l m a z
 • kedilerin aslında utangaç olması

  1.
  Bu akşam yaşadığım ilginç farkındalıktır. Bakmayın vurdumduymaz, kimseyi siklemez arsız tavırlarına aslında çok utangaç hayvanlar lan bu kediler. Zaten tuvaletlerini kuma yapmasından ve üzerlerini örtmelerinden hafiften bi şüphelenmiştim ama o alfa hareketler sergileyen asil hayvanların içinde böyle bir utangaçlık barınabileceğini düşünmemiştim, ne bileyim yakıştıramamıştım.
  Az önce herkesin önünde halıya kusan ponçik kedimizin, batırdığı yeri çaresizce eliyle kapatmaya çalışması ve gözleri ağlamaklı bir şekilde boynunu bükerek bize bakması cidden yıktı beni. Bu durum yalnızca beni etkilemedi aslında, odadaki herkes halının anasını sikmesini görmezden gelerek oyy kıyamam tamam oğlum bir şey yok dedi ve el birliğiyle temizledik. Şu an mazlum bir şekilde boynunu büküp yattığı yerden yaşadığı utanç verici anı düşünüp triplere giriyor. Ah be oğlum keşke sağır olmasaydın da beraber selahattin özdemir dinleyerek dertlenseydik...
  1 ... b e n d e n a d a m o l m a z
 • 10 mülyon takipçili youtuberin imlası

  2.
  Hayat Milyona mülyon diyen adamın imla hatalarına takılması kadar tezat işte.
  2 ... b e n d e n a d a m o l m a z
 • yav amk açacağınız başlıkların

  1.
  Sizin ben istikbalinizi ve hürriyetinizi sikeyim, cibiliyetsiz pezevenkler. Kırk yılın başında ilk defa bir gündüz gireyim dedim yarım saatte beni çileden çıkardınız. Amk böyle sözlüğün, burası gündüz hiç çekilmiyormuş cidden.
  Ben gidiyorum amk.
  5 -1 ... b e n d e n a d a m o l m a z
 • çıkarlar yaşarlar az düşünen kaşarlar

  1.
  ilginç bir şarkı sözüdür.
  2 -1 ... b e n d e n a d a m o l m a z
 • gece aynaya bakıp sen abdülhamiti savundun demek

  1.
  Aynanın içindeki görüntünüzün içine saklanıp, gizlice sizi izleyen cini dumura uğratacak harekettir. Akabinde savunmadıım diye bağırıp aynayı çatlatabilmesi de olası durumdur. Halbuki o ibne sıkı yönetim mahkemelerinde çıkıp dönekliğini ilan etmişti. Alçak, puşt...
  5 ... b e n d e n a d a m o l m a z
 • kalktım baktım gecenin üçündeymişim

  1.
  Ben nasıl bir adamım, hiç sevilmemişim...
  2 ... b e n d e n a d a m o l m a z
 • esrar içem küveti sikem

  1.
  insanı dumura uğratan, çok derin anlamlar taşıyan ezhel sözüdür. Bayılıyorum abi böyle anlamlı sözlere sahip şarkılara.
  2 -1 ... b e n d e n a d a m o l m a z
 • sevilen oyunun bir güncellemede piç edilmesi

  1.
  insanı hüsrana uğratır ve vakit geçirmek için yeni bir oyun arattırır. Bir oyun zevkimiz vardı amk çocukları illa yarak kürek bir yenilik katmak zorunda mısınız? Ben o oyunun sadeliğinden ve kolay oynanışından keyif alıyordum zaten. Bok etmişsiniz işte oyunu... Hemen google playe girip 1 yıldız vereceğim ve güncellemeden sonra bok gibi olmuş yazacağım.
  1 ... b e n d e n a d a m o l m a z
 • hay sokayım babanıza

  1.
  2 gün sonra bir sözlüğe gireyim dedim sol framede bir sürü babalı başlık var. Babayla belgesel izlemek, babayla arkadaş gibi olmak vs. Anladık amk babanızla aranız iyi mutlusunuz, huzurlusunuz niye gözümüze gözümüze sokuyorsunuz?
  Ulan hepsini anlarım da babayla porno izlemek başlığını hangi aptal orospu evladı açtı onu çok merak ediyorum. Başlık sahibi gözükmüyor da acaba donuz listemden hangi mal o?
  2 ... b e n d e n a d a m o l m a z
 • küçük hap içince etki etmeyecek hissine kapılmak

  1.
  Başlıktaki karakter sınırına takıldığımdan istediğim gibi açamadım. Haptan kastım tabii ki de ilaç olanlar. Mesela doktorun yazdığı ağrı kesici, ne bileyim rahatsızlığına göre verdiği hap minicik bir şey olunca ulan ben bunu yutuyorum ama hiçbir boka yaramayacak kesin diyorum içimden. Hatta ilaçları alıp evde kutusundan çıkarınca, çorbacıya gidip mercimekle karşılaşan gözlüklü abi gibi sinirleniyorum.
  Ulan bu nasıl ilaç amk çocuğu tırnak ucu kadar hap mı olur lan? Hayallerimle oynadın avradını siktiğim. Oldu olacak şurup verseydin. bana kapsül lazım, şırınga lazım, serum lazım... Serum!...
  1 ... b e n d e n a d a m o l m a z
 • sevgilisinden ayrılıp kafa siken arkadaş

  1.
  Derdini anlatan insanlara seninki de dert mi be deyip kendi derdini anlatan insanlardan olmamak için susup dinlemek zorunda kaldığım arkadaştır. Ben susup haklısın seni anlayabiliyorum geçecek dedikçe daha da bir triplere girip kendini dünyanın en dertli insanı moduna sokuyor. Hayatı boyunca hiçbir maddi sıkıntı, ailevi sorun yaşamamış anne babasıyla arkadaş gibi olan hatta oturup karşılıklı rakı bile içen, el bebek gül bebek büyütülmüş ailenin tek çocuğu. Ama sevgilisinden ayrılmış beyfendi hayatı bitmiş, intihar edecekmiş. Hadi siktir git öldür kendini sen harbiden hak etmiyorsun bu hayatı dedim ve yol verdim.
  Ulan amına kodumun çocuğu senin ben derdini sikeyim ya.
  Bak nasıl dellendim lan ben aile bireylerimin hepsinin aynı sofrada olduğu bir tane akşam yemeği bilmem. Yok abi yaşanmadığından bilmiyorum hep bir dağınıklık olmuştur evde. Abimin olduğu odada babam, babamın olduğu odada abim olmaz. Kendimi bildim bileli kavgalılar.
  Annem desen ikisi arasında kalmış garibim. ben zaten unutulmuşum.
  Ulan ben bir kere bile babamın bana nasılsın diye sorduğunu bilmem, bir kere şevkatle yaklaşıp başımı okşadığını hatırlamam. Millet ilgi manyağı bir şekilde büyütülüyor ama bir kız için intiharı düşünüyor. Ayrılıksa biz de yaşadık amk bizi de terk ettiler, aldattılar ama bir kere bile aşk için intiharı düşünmedim.
  Aşk için diyorum çünkü aşk hariç her konuda intiharı en az 2 kere düşünmüşümdür. Neyse böylelerinin ben amına koyayım bundan sonra hiçbirine hoşgörü yok direkt derdini sikeyim birader diyip siktir çekmek var.
  5 ... b e n d e n a d a m o l m a z
 • cinayet haberlerini okuyamamak

  1.
  Okuduğum zaman etkisinde kalıyorum cidden hem psikolojim alt üst oluyor hem de insanlara ve özellikle de hemcinslerime karşı nefretim artıyor. O kadar ottan boktan sebeplerle can alıyorlar ki cidden hiçbir şekilde aklım almıyor sözlük. Hele şu tacizci, tecavüzcü sapıklar... Onların ben kız bacılarını sikeyim. Ne zaman tenha bir yolda yürürken önümde bir kız olsa kendi kendime tribe giriyorum ulan ya takip ettiğimi sanarsa diye. Hatta hızlı yürüyüp önüne geçmek istiyorum bu sefer bir şey yapıcam diye korkar da koşmaya başlar diye korkuyorum. Anasını sikeyim böyle işin, ulan seninle birlikte olmaya rızası olmayan birine neden zorla sahip olmaya çalışıyorsunuz orospu çocukları? Sizin yüzünüzden ne kadınlar rahat gezebiliyor ne de erkekler...
  3 ... b e n d e n a d a m o l m a z
 • müslüm gürsesi baba diye bağırıp bıçaklayan eleman

  1.
  Müslüm gürsesi konser verdiği esnada baabaaaa diye haykırarak bıçaklayan elamanın sevgisinden istiyorum sözlük. Acaba bir gün bana da nasip olur mu be böyle bir şey? Nolurdu yani birisi beni içinde beslediği derin sevgiden dolayı, sevgiden gözü dönmüş bir şekilde şehvetle tüm hislerini dışa vurup haykırarak bıçaklasa...
  7 ... b e n d e n a d a m o l m a z
 • yeni şeyler getiriyorum