• pazar sabahı erken kalkmak

  281.
  Bugün yaptığım eylemdir. Fakat işim gücüm olmadığından benim için hiçbir numarası yoktur. istediğim zaman uyuyup, uyanıyorum ve tekrardan uyuyorum. Tatil benim için uykudan ibaret. Gerçi okul devam ediyorken de çok uyuyordum ama yine sosyalleşiyordum şimdi yaptığım tek sosyal aktivite kedilerle karşılıklı miyavlamak. Evet körle yatan şaşı kalkıyor ben miyavlıyorum.
  3 ... b e n d e n a d a m o l m a z
 • arapça kökenli kelimeleri kullanmıyoruz

  28.
  Şey benim ismim arapça da onu nasıl yapcaz acaba? Direkt sen diye mi hitap edeceksiniz nolcak şimdi?
  2 ... b e n d e n a d a m o l m a z
 • messiah

  45.
  ilgi çekici bir konusu olan güzel bir netflix dizisi. Son iki bölüm kaldı bitmesine. Sağda solda bu dizideki mesih karakterinin aslında deccal olduğuna dair söylentiler geziyor. Bu bölüme kadar henüz kendisinin bir deccaliğini görmedim, can çekişen köpeğin kafasına sıkması dışında. Ulan ibne o kadar gücün var ölüyü diriltip, diriyi öldürüyorsun, kum fırtınası falan çıkarıyorsun ne olurdu yani o garibanı da okuyup üfleyip iyileştirseydin?
  Neyse sinirlenmicem neticede bir dizi. Onun dışında insanlara karşı kutsal kitapların artık gereksiz olduğundan, sürekli bir yeni dünyadan bahsetmesi ve zaman zaman peygamber değil de bizzat tanrının ta kendisiymiş gibi söylemlerde bulunması bana deccal ya da sahtekar olabileceğini düşündürüyor.
  Zaten kardeşi de onun hakkında sahtekar olduğunu destekleyen açıklamalar yaptı.
  Bakalım son iki bölümü de yengenizin müsait olduğu bir zamanda izleyip bu lavuğun mesih mi, deccal mi, tanrı mı yoksa bir sahtekar mı olduğunu öğrenip tekrardan yeni bir entry girebilir ya da edit yapabilirim.
  3 ... b e n d e n a d a m o l m a z
 • istanbuldaki yazarlar ile helalleşiyoruz etkinliği

  11.
  istanbuldaki yazarlar ile helalleşiyoruz etkinliği
  8 -2 ... b e n d e n a d a m o l m a z
 • dalin kullanan yazarlar

  6.
  Clear ve gliss dışında şampuan kullanan vurduruyordur.
  3 -4 ... b e n d e n a d a m o l m a z
 • 11 ocak 2020 şırnak depremi

  1.
  Sanılanın aksine şırnakta olan depremdir. Bi karar verin amk istanbulda mı tekirdağda mı, yalovada mı nerde oldu bu amk depremi?
  5 -1 ... b e n d e n a d a m o l m a z
 • şoföre kırık kalpler durağında inecek var demek

  5.
  Duygusal bir top olduğunuzu gösterir. Delikanlı adam dolmuştaki sağır teyzeden, kulaklıkla son ses müzik dinleyen liseliye kadar herkesin duyacağı şekilde gür bir sesle kaptan bizi sağda tükür diye bağırır ve ceketini omzuna alıp ağır adımlarla dolmuşu terk eder.
  5 ... b e n d e n a d a m o l m a z
 • twitter paylaşma tuşu isteğe bağlı olsun kampnyası

  2.
  Ulan kim istiyor ki o butonu komple silsinler gitsin işte. Aranızda hiç burdan bir entryi alıntılayıp tweet atan oldu mu cidden?
  6 ... b e n d e n a d a m o l m a z
 • gavs ı sani abdülbaki erol hazretleri

  7.
  Allahu teala benim ömrümden alsın gavs-ı sani abdülbaki erol hazretleri efendime versin inşaallah.
  1 -2 ... b e n d e n a d a m o l m a z
 • adam olmakla erkek olmak arasındaki fark

  13.
  adam olmakla erkek olmak arasındaki fark
  1 ... b e n d e n a d a m o l m a z
 • laz kit

  29.
  laz kit
  2 ... b e n d e n a d a m o l m a z
 • rap müzik yapan ve dinleyenleri şiddetle kınıyorum

  4.
  Ben başlığı rte nin sesiyle okudum. girince yılmaz morgülü görünce hafif bi şaşırmadım değil ama neyse yılmaz morgül kim amk? O kınasa ne olur, kınamasa ne olur...
  1 ... b e n d e n a d a m o l m a z
 • lord marcus neden hep siliniyor diye düşünmek

  4.
  Bir insan neden oturup bunu düşünsün ki amk? ilk entry görünmediğine göre donuz listemdeki aptalın biri bunu düşünen. Bazen böyle doğru kararlar almış olmak beni mutlu ediyor.
  5 ... b e n d e n a d a m o l m a z
 • araba olsanız hangisi olurdunuz

  18.
  (bkz: ne salak salak sorular bunlar ya)

  ben neden araba oluyorum abi niye biniyorlar bana amk? Araba maraba olmak istemiyorum.
  2 ... b e n d e n a d a m o l m a z
 • sözlük yazarlarının söylemek istedikleri

  21215.
  Yoruldum sözlük. Zaten fazlasıyla yorgundum, aile evine dönünce biraz kendime gelirim diye düşünüyordum lakin sıradan bir ailem olmadığını ve evin ne kadar gürültülü olduğunu unutmuşum. Daha ikinci günümde hayattan soğudum yemin ediyorum. Sürekli bir bağırış, çağırış hep bir gürültü... Ayık kafayla çekilecek gibi değil diyeceğim fakat kafam güzel olmasına rağmen çekemiyorum. Normalde de uyku düzenim bozuk ama burdayken sırf sesten kaçmak için bizimkilerin uyanık olduğu saatte uyuyup, uyudukları saatte uyanmaya gayret ediyorum. Okuduğum yerde de, ailemin yanında da huzur bulamıyorum anasını sikeyim böyle hayatın ben yatıyorum. Zaten tek yaptığım şey yatmak amk. Bakalım daha ne kadar devam edicek böyle...
  1 ... b e n d e n a d a m o l m a z
 • sözlük yazarlarının gergin olması

  8.
  Açılan başlıklara bakar mısınız şöyle iğrenç içeriklerin içinde nasıl gergin olmayalım? Gündemdeki sinir bozucu olaylar yetmezmiş gibi bir de ayrıyetten daha fazla sinir bozmak için çabalayan troll bir kesim var. Neyse daha fazla katlanamayacağım ben çıkıyorum. Bugünlük bu kadar sözlük yeter.
  1 ... b e n d e n a d a m o l m a z
 • öğrencisine hakaret içeren sınav yapan din hocası

  14.
  12. Sınıf eşit ağırlık okuyan melahat kızımızın alnından öpmek istiyorum. Helal olsun çok haklı bir isyanda bulunmuş ama gevşeğin biri kendince rencide etmeye çalışmış fakat kendini rezil etmekten başka bir şey yapamamış. Bu soruyu hazırlayan hocanın da, o hocayı atayanların da amk.
  3 ... b e n d e n a d a m o l m a z
 • köpeği asan cani

  9.
  Orospu çocuğudur. Ne istiyorlar şu gariban hayvanlardan cidden anlamıyorum. Hayır ananı mı sikti naptı olum sana bu köpek? Mantıklı bir sebep bulamıyorum bu hayvan ne yaptı da bu şekilde ölmeyi hak etti amk. Ah şu hayvanlara eziyet edip, öldürenlerin bir tanesi denk gelmez ki bana...
  Bu piçi istediğiniz yere şikayet edin bakın adım gibi de eminim para cezasından başka bir ceza almayacak.
  Keşke böylelerini de asınca yalnızca para cezası verseler.
  3 ... b e n d e n a d a m o l m a z
 • general mobile discovery

  471.
  Bir zamanlar geceleri kafamı yastığa koyduğumda belediye mi dağıtıyor, almayanı mı sikiyorlar ne yapıyorlar? Neden herkeste bu telefondan var diye kara kara düşünürdüm.
  1 ... b e n d e n a d a m o l m a z
 • evlenmeyen vatan hainleri

  2.
  Millet parasızlıktan ailecek intihar ediyor amk bunlar hala ekonomiyi, insanların ceplerine giren parayı yok sayıp evlenmelerini istiyor. Ülke bu haldeyken neden nüfus arttırma politikası izlenir ki anlamıyorum. Doğan çocuk rızkıyla beraber gelmiyor abicim öğrenin artık şunu, eğer öyle bir şey olsaydı hiçbir çocuk açlıktan ölmezdi.
  1 ... b e n d e n a d a m o l m a z
 • yeni şeyler getiriyorum